İmam Hatip Haberleri

HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ 4. KÜLTÜR SANAT ÖDÜLLERİ KATILIM DUYURUSU

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği tarafından, her yıl geleneksel olarak kültür sanat camiamızın seçkin simalarına ve faaliyetlerine ÖNDER Kültür Sanat Ödülleri verilmektedir. Bu kapsamda, imam hatip okullarında gerçekleştirilen kültür sanat faaliyetlerini ve bu çalışmalara öncülük eden eğitimcilerimizi teşvik etmek, nitelikli projeleri öne çıkarmak maksadıyla 2019 yılı ödül töreninde; “Yılın Okul Kültür Sanat Projesi”, “Yılın Okul Dergisi” ve “Yılın Eğitimcisi” başlıkları altında 3 kategoride ödül verilmesi uygun görülmüştür.

– ÖNDER Kültür-Sanat Ödülleri Seçici Kurulu’na kültür sanat faaliyetlerini sunmak isteyen ortaokul ve liselerimizin; 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren uyguladıkları projeleri, ekteki bilgi formunu doldurarak, varsa faaliyetin fotoğraf, video, klip vb. ile birlikte, en geç 29 Kasım 2019 tarihine kadar (kultursanat@onder.org.tr) adresine ulaştırması,

– 2019 yılı içerisinde çıkarılan okul dergilerini, en geç 29 Kasım 2019 tarihine kadar “ÖNDER İmam Hatipliler Derneği-Akşemsettin Mah. Şair Fuzuli Sk. No: 22 Fatih/İstanbul” adresine göndermesi,

– Okul bünyesinde kültür sanat faaliyetlerine öncülük eden eğitimcilerimizin çalışmalarına dair bilgi ve belgeleri, en geç 29 Kasım 2019 tarihine kadar ekteki formu doldurarak (kultursanat@onder.org.tr) adresine yönlendirmesi rica olunur.

İletişim : Rukiye ÇELİK (ÖNDER Kültür Sanat Koordinatörü)

Tel       : 0533 129 87 48

Mail    : kultursanat@onder.org.tr

KAYNAK: ÖNDER İmam Hatipliler Derneği

Share
28 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ